BFZTURK Genel Güncel Siyaset Yaşam

 Adıyaman’da Necmettin Erbakan İçin Vefa Gecesi

Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan için Adıyaman’da vefa gecesi düzenlendi. Cihannüma Derneği Adıyaman Temsilciliği tarafından merhum Necmettin Erbakan için Memur-Sen Konferans Salonu’nda etkinlik düzenlendi. Cihannüma Adıyaman İl Temsilcisi Mehmet..

 Adıyaman’da Necmettin Erbakan İçin Vefa Gecesi

Milli Görüş Lideri merhum Necmettin Erbakan için Adıyaman’da vefa gecesi düzenlendi.
Cihannüma Derneği Adıyaman Temsilciliği tarafından merhum Necmettin Erbakan için Memur-Sen Konferans Salonu’nda etkinlik düzenlendi. Cihannüma Adıyaman İl Temsilcisi Mehmet Halit Tekbaş ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı program Kur’an tilaveti ile başladı. Cihannüma Adıyaman Temsilcisi Mehmet Halit Tekbaş açılış konuşmasında, Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın, geçmişten günümüze kadar her alanda derin izler bıraktığını ve onun çizmiş olduğu Milli Görüş Çizgisinden yoluna devam edeceklerini söyledi.
AK Parti Milletvekili Avukat Mustafa Alkayış ise konuşmasında, Milli Görüş Lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’nın hayatı ve siyasi yönünden bahsetti.
Programa Milletvekili Avukat Mustafa Alkayış, Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ziya Polat, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Program sonunda katılımcılara Necmettin Erbakan’ın ‘Davam’ isimli kitabı hediye edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL