Dünya Genel Güncel Siyaset Yaşam

AK PARTİLİ SAATÇİ’NİN EŞİ İDDİALARA ‘HODRİ MEYDAN’ DEDİ WWW.bfzturk.com

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı’nın siyasilerden rant talebinde bulunduğu iddialarına ateş püsküren eşi İsmail Güven, “Böyle bir talep varsa siyasiler çıkıp açıklasın” çıkışında bulundu.

AK PARTİLİ SAATÇİ’NİN EŞİ İDDİALARA ‘HODRİ MEYDAN’ DEDİ WWW.bfzturk.com

Şanlıurfa’da bazı sosyal medya hesapları üzerinden AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçı’yı hedef alan twitler paylaşıldı. İddiaya göre, Başkan Saatçı bazı siyasi isimlerden rant içeren taleplerde bulundu.

Bu durumdan oldukça rahatsız olduğunu belirten Demet Saatçı’nın eşi İsmail Güven sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak hodri meydan dedi.

 

İş insanı İsmail Güven, ” bir siyasetçi de çıkıp laf etmiyor.” ifadelerini paylaştı.

 

İsmail Güven, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e seslenerek:

 

“Aylarca sustuk şehrin kadın kolları il başkanına hakaretler kelimeler laflar söyleniyor bir tane siyasetçi çıkıp tek kelime konuşamıyor, hanginizden ne talep etti (eşi) şimdiye kadar menfaati için” dedi.

 

İsmail Güven, Zeynel Abidin Beyazgül’e ise şöyle seslendi:

 

“Zeynel abi siz bir ilin belediye başkanlarının abisi olarak tüm belediye başkanlarını arayarak Demet Saatçi Güven’in kendilerinden şahsı veya ailesinden biri için menfaat elde edecek bir isteğinin olup olmadığını sorup bu sonucu da açıklamak size düşer, siz Demetle çalıştınız.”

 

 

Türkiye’de asla eşinin adını kullanarak iş yapmadığını aktaran İsmail Güven, “Beni İsmail Güven olarak bilirler şehirde, beni yolda gören insanlar bile tanımaz” ifadelerini kullandı.

 

İddiaları, “boş klavye erkekliği” olarak suçlayan İsmail Güven, “Memlekette birilerinin ortaya çıkıp yav kardeşim siz ne yapıyorsunuz demesi gerek, artık insanlar birbirleri için kötü bir şey olunca gülmeyi çok seviyor, bu tür insanlara pirim vermeyi çok seviyor. Eski dönem vekillerimiz, belediye başkanlarımız, il başkanlarımız, eşim Demet Saatçi Güven’in sizden bir talebi oldu mu?” diye sordu.

 

Paylaşıma onlarca beğeni yorumu yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL