BFZTURK Genel Güncel Siyaset

AKÇAKALELİLER BAŞKAN BEYAZGÜL’Ü BAĞRINA BASTI

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Akçakale ilçesinde aday gösterilen Abdülhakim Ayhan’ın seçim irtibat bürosu açılışına..

AKÇAKALELİLER BAŞKAN BEYAZGÜL’Ü BAĞRINA BASTI

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte Akçakale ilçesinde aday gösterilen Abdülhakim Ayhan’ın seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.

AK Parti Akçakale Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Ayhan’nın seçim ofisinin açılışına Bozdağ ve Başkan Beyazgül’ün yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Hikmet Başak, MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı Fethi Solhan ve binlerce kişi katıldı.

Bayraklarla donatılan meydan adeta düğün yeri gibi süslenirken AK Parti’ye verdiği desteklerle bilinen Akçakale’de yeni bir rekorun geleceği de gözler önüne serildi. 

Açılışta sık sık Zeynel Başkan sloganları atılırken Akçakale Belediye Başkan Adayı Abdülhakim Ayhan’ı da vatandaşlar alkışlayarak desteklediler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL