Güncel

ANADOLU BASIN BULUŞMALARI’ İLK PROGRAMI MARDİN’DE DÜZENLENDİ

Kültür ve turizm bakanlığı ve Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu katkıları ile ‘Anadolu basın buluşmaları’ programı Mardin’de düzenlendi. Gerçekleştirilen programa, Güneydoğu, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgelerinden federasyon ve cemiyet başkanları,..

ANADOLU BASIN BULUŞMALARI’ İLK PROGRAMI MARDİN’DE DÜZENLENDİ

Kültür ve turizm bakanlığı ve Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu katkıları ile ‘Anadolu basın buluşmaları’ programı Mardin’de düzenlendi.

Gerçekleştirilen programa, Güneydoğu, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgelerinden federasyon ve cemiyet başkanları, akademisyenler ve iş insanları katıldı.

Programda, bölgelerin kültürel ve turizm değerleri, turizm ve ekonomik kalkınmada basının yeri ile gazetecilerin yaşadığı sorunlar konuşuldu.

Programda, Doçent Doktor Lokman Toprak, Organize Sanayi Bölgesi ve Mardin Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Nasır Duyan, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Gaye Coşkun, Ege Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Cem Kaytan, Anadolu İnternet Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı ve Anadolu Gazete Sahipleri Basın İlan Kurumu Temsilcisi Tahir Gülebak birer konuşma yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL