Genel Siyaset

BAŞKAN ÖZYAVUZ: TERÖR SALDIRISINI LANETLEDİ

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü tarafından yapılan saldırıya ilişkin kınama mesajı yayımladı. ”Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırı sonucu şehit düşen kahraman..

BAŞKAN ÖZYAVUZ: TERÖR SALDIRISINI LANETLEDİ

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü tarafından yapılan saldırıya ilişkin kınama mesajı yayımladı.

”Irak’ın kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırı sonucu şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimize bir kez daha Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.”

Terör ve terörün her türlü uzantısının kökünü kazıyana dek bu mücadeleden vazgeçmeyeceğiz diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Sızlasada gönüller gidenlerin yasından, koşar adım gitmeli onların ardından.

Bizim kültürümüzde askerimiz askere giderken, peygamber ocağına uğurlanır. Ve onun adına Mehmetçik denir. Peygamber ocağına uğurladımız askerimize karşı hain saldırıda bulunanlar, hiç bir zaman hedeflerine ulaşamayacaklar.

Türkiye Cumhuriyeti çok büyük bir devlettir. Ne kadar can verirse versin, Türk askerinin kanının aktığı her yer bir Türk vatanı olacaktır.

Bunun inancı içerisindeyiz.

Askerlerimize, Mehmetçiklerimize yapılan saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyoruz.

Cenab-ı Allah’ın izniyle hiçbir Mehmetçiğinizin kanını yerde bırakmayacağız. dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL