BFZTURK politika

BAYDİLLİ, VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahallelerdeki vatandaşlarla bir araya gelerek hem kırsala yapılan yatırımları anlattı hem de hizmetlerin devamı için destek istedi Karaköprü Belediye Başkanı Metin..

BAYDİLLİ, VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahallelerdeki vatandaşlarla bir araya gelerek hem kırsala yapılan yatırımları anlattı hem de hizmetlerin devamı için destek istedi

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 31 Mart mahalli idareler seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İlçeye bağlı Pınarbaşı ve Küçükalanlı kırsal mahallelerini ziyaret eden Başkan Baydilli buradaki vatandaşlarla buluşarak kırsalda gerçekleştirilen çalışmalarını ve projelerini anlattı. Başkan Baydilli’ye kırsal ziyaretlerinde belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.
Kırsalda her mahalle ve mezraya dokunduklarını belirten Başkan Baydilli hizmetlerin istikrarlı bir şekilde devam etmesi için vatandaşlardan seçimlerde destek istedi.
Kırsal Mahallelerin AK Parti belediyeciliği ile birlikte hizmet gördüğünün altını çizen Başkan Metin Baydilli, görev yaptıkları sürede Karaköprü kırsalındaki bütün mahallelere hizmet götürdüklerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL