BFZTURK Genel Güncel politika

Baydilli’den Görkemli Seçim Ofisi Açılışı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçedeki seçim irtibat ofisinin açılışı miting gibi görkemli bir törenle gerçekleştirildi. 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Metin..

Baydilli’den Görkemli Seçim Ofisi Açılışı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin ilçedeki seçim irtibat ofisinin açılışı miting gibi görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Metin Baydilli’nin seçim çalışmalarını yürütmek için kullandığı seçim irtibat ofisinin açılışı görkemli bir törenle açıldı. 

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın katıldığı açılış törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, açılış adeta miting havasında gerçekleşti.

Baydilli’nin seçim irtibat ofisinin açılış törenine TBMM Başkanvekili Bozdağ’ın yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, Hikmet Başak, İbrahim Eyyüpoğlu, önceki dönem Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti MKYK Üyesi M. Ali Kurt, AK Parti Akçakale Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Ayhan, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, belediye meclis üyeleri, stk temsilcileri, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seçim ofisinin açılışının ardından TBMM Başkanvekili Bozdağ ve protokol üyeleri seçim ofisinde oturarak vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL