BEYAZGÜL, ‘’AŞK İLE ÇALIŞIYORUZ’’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak 8 Mart Dünya Kadınlar günü programı düzenlendi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kadınların ekonomik düzeyinin..

BEYAZGÜL, ‘’AŞK İLE ÇALIŞIYORUZ’’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak 8 Mart Dünya Kadınlar günü programı düzenlendi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kadınların ekonomik düzeyinin artırılmasına yönelik Kadın Destek Merkezleri’nin yanı sıra birçok projeye destek verdiklerini söyledi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle düzenlenen programda Kadınlar Günü kutlandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Millet Bahçesinde düzenlenen etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, eşi Betül Beyazgül, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Can Kayhan Özok, ile çok sayıda kadın katıldı. Beyazgül, Şanlıurfa’da her zaman kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık uyguladıkları nın altını çizdi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programa katılan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL