BFZTURK Genel Güncel politika Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Asla Şartlara Teslim Olmadık, Yılgınlığa Kapılmadık, Geri Adım Atmayı Düşünmedik”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi hayatı boyunca çok sayıda sıkıntıyla karşılaştığını belirterek, “Vesayetin oyunlarıyla terör örgütlerinin saldırıyla darbe girişimleri ile siyasi ve sosyal kaos çıkarma denemeleriyle ekonomik tuzaklarla boğuşurken yüreğimizin..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Asla Şartlara Teslim Olmadık, Yılgınlığa Kapılmadık, Geri Adım Atmayı Düşünmedik”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi hayatı boyunca çok sayıda sıkıntıyla karşılaştığını belirterek, “Vesayetin oyunlarıyla terör örgütlerinin saldırıyla darbe girişimleri ile siyasi ve sosyal kaos çıkarma denemeleriyle ekonomik tuzaklarla boğuşurken yüreğimizin kanadığı anlar oldu. Ama asla şartlara teslim olmadık. Yılgınlığa kapılmadık, geri adım atmayı düşünmedik” dedi.
31 Mart yerel seçimleri öncesinde dün Ordu ve Giresun’da partililere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün de Rize’nin ardından Trabzon’a geldi. Meydan Parkı’nda Trabzonlulara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi hayatı boyunca Trabzon’un daima kendisine yoldaş olduğunu belirterek Trabzon’u ve Trabzonluları “Ahiretliğim, gönüldaşım” diye tanımladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL