BFZTURK Siyaset

DEM Parti’nin Şanlıurfa Adayı Değişti

Şanlıurfa Demokrasi ve Eşitlik Partisi, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için belirlediği Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı değişti. DEM’den yapılan açıklamada; “Gülser arkadaşımızın önüne konulan haksız ve hukuksuz..

DEM Parti’nin Şanlıurfa Adayı Değişti

Şanlıurfa Demokrasi ve Eşitlik Partisi, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için belirlediği Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı değişti. DEM’den yapılan açıklamada; “Gülser arkadaşımızın önüne konulan haksız ve hukuksuz yasal engel nedeniyle Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayımız Gülşen ÖZER ve Celalettin ERKMEN olarak belirlenmiştir.” denildi.

Demokrasi ve Eşitlik (DEM) Partisi 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için belirlediği Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı değişti.

DEM Parti’nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayı olan Gülser Yıldırım’ın yasal engel nedeniyle adaylığı reddedildi.

Yıldırım’ın yerine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Eşbaşkan Adayı Gülşen Özer aday olarak gösterildi.

“EŞ BAŞKAN ADAYIMIZ GÜLŞEN ÖZER OLDU”
Konuya ilişkin DEM Parti’den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Bilindiği üzere daha önce Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayımız Gülser YILDIRIM ve Celalettin ERKMEN olarak belirlenmişti. Gülser arkadaşımızın önüne konulan haksız ve hukuksuz yasal engel nedeniyle Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayımız Gülşen ÖZER ve Celalettin ERKMEN olarak belirlenmiştir. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL