BFZTURK Genel Güncel

HALİLİYE’DE MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE YOL ÇALIŞMASI

Haliliye Belediyesi, yürüttüğü üstyapı hizmetleriyle mahallelerin çehresini değiştirerek, daha konforlu yolları hizmete sunuyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Topraklı ve Sancaktar Mahallesinde tamamlanan yollar, vatandaşlardan tam not aldı. Belediye Başkanı Mehmet..

HALİLİYE’DE MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE YOL ÇALIŞMASI

Haliliye Belediyesi, yürüttüğü üstyapı hizmetleriyle mahallelerin çehresini değiştirerek, daha konforlu yolları hizmete sunuyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Topraklı ve Sancaktar Mahallesinde tamamlanan yollar, vatandaşlardan tam not aldı.
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını program dahilinde yürüten fen işleri müdürlüğü, ilçe genelindeki asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.
Çalışmalarını merkez ve kırsal ayrımı yapmadan sürdüren fen işleri, kırsal Topraklı Mahallesinde stabilize yol çalışmasıyla mevcut yolları konforlu hale getiriyor. Ekiplerin özverili çalışmasıyla kısa süre içerisinde tamamlanan yollar mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor. Kış ayının gelmesiyle birlikte olumsuz hava şartları nedeniyle çamurdan ve tozan kurtulduklarını ifade eden vatandaşlar, çalışmalardan ötürü Canpolat’a ve ekibine teşekkürlerini iletti.
Merkez mahallelerde ise deforme olan yolları onarmaya devam eden ekipler, mahallelerin çehresini değiştiriyor. Bu çerçevede Sancaktar Mahallesinde yapılan zemin çalışmalarının ardından deforme olmuş kilitli beton parke taşları yenileniyor. Bakım ve onarımın tamamlandığı yollar, ilk günkü görünümüyle yeniden hizmete sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL