Siyaset

İMAMOĞLU, BAŞAK DEMİRTAŞ’IN OLASI ADAYLIĞI HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU

Ekrem İmamoğlu, Başak Demirtaş’ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına açık kapı bıraktığı açıklamalarına ilişkin konuştu: “Bu konu DEM Parti’nin karar vereceği bir konu. Benim yorum yapmamı gerektirecek bir durum değil.”..

İMAMOĞLU, BAŞAK DEMİRTAŞ’IN OLASI ADAYLIĞI HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU

Ekrem İmamoğlu, Başak Demirtaş’ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına açık kapı bıraktığı açıklamalarına ilişkin konuştu: “Bu konu DEM Parti’nin karar vereceği bir konu. Benim yorum yapmamı gerektirecek bir durum değil.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, Yedikule Gençlik Spor Tesisinin açılışına katıldı. İmamoğlu, açılışın ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Ekrem İmamoğlu, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ın Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi’nden (DEM Parti) İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanlığına aday olacağı iddialarına ilişkin konuştu.

Başak Demirtaş’ın DEM Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylık açıklaması sorulan İmamoğlu, “Bir başka partinin aday çıkarıp çıkarmayacağı ile ilgili bir adayın yorum yapması zaten doğru değil. Bu konu, DEM Parti’nin karar vereceği bir konu. Benim yorum yapmamı gerektirecek bir konu değil” cevabını verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL