Kategorisiz

IRAK’IN KUZEYİNE GERÇEKLEŞTİRİLEN HAVA HAREKATINDA TERÖR ÖRGÜTÜNE AİT 20 HEDEF İMHA EDİLDİ

Irak’ın kuzeyine hava harekatı gerçekleştirildi. Operasyon kapsamında Metina, Hakurk, Kandil ve Gara bölgelerinde terör örgütüne ait 20 hedef imha edildi. Irak‘ın kuzeyindeki terör örgütü PKK hedeflerine hava harekatı düzenlendi. Milli Savunma Bakanlığından..

IRAK’IN KUZEYİNE GERÇEKLEŞTİRİLEN HAVA HAREKATINDA TERÖR ÖRGÜTÜNE AİT 20 HEDEF İMHA EDİLDİ

Irak’ın kuzeyine hava harekatı gerçekleştirildi. Operasyon kapsamında Metina, Hakurk, Kandil ve Gara bölgelerinde terör örgütüne ait 20 hedef imha edildi.

Irak‘ın kuzeyindeki terör örgütü PKK hedeflerine hava harekatı düzenlendi. Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre icra edilen hava harekatında Metina, Hakurk, Kandil ve Gara bölgelerindeki terör örgütü PKK’ya ait 20 hedef imha edildi.

TERÖR HEDEFLERİNE HAVA HAREKATI

Bakanlıktan konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Irak’ın kuzeyindeki Metina, Hakurk, Kandil ve Gara bölgelerindeki terörist hedeflerine hava harekatı icra edilmiş, içinde teröristlerin bulunduğu 20 hedef imha edilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

“BİR GECE ANSIZIN İNLERİNDE VURDUK”

MSB’nin sosyal medya hesabından “Teröristler, kendilerini bekleyen sondan kaçamayacak! Bir gece ansızın inlerinde vurduk, vurmaya devam edeceğiz. Tek bir terörist kalmayıncaya kadar da bu mücadele bitmeyecek!” notuyla yapılan açıklamada operasyonun detayları paylaşıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL