BFZTURK Genel Güncel

İsmail Güven’den BFZ Türk Hamlesi!

Şanlıurfa’nın saygın iş adamlarından İsmail Güven şehrin bir diğer önemli iş adamlarından Arif Önkol’un yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ve kaliteli yayıncılığı ile her gün biraz daha parlayan BFZTürk Tv kanalına..

İsmail Güven’den BFZ Türk Hamlesi!

Şanlıurfa’nın saygın iş adamlarından İsmail Güven şehrin bir diğer önemli iş adamlarından Arif Önkol’un yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ve kaliteli yayıncılığı ile her gün biraz daha parlayan BFZTürk Tv kanalına yatırım yaptı.

Genel Yayın Yönetmenliğini ses sanatçısı, yazar gazeteci Ekrem Arpak’ın yaptığı kanal ulusal kanal yayıncılık anlayışı ile son dönemlerde fark yaratmış durumda.

Bu ortaklık kısa sürede özellikle basın ve siyaset dünyasında büyük yankı bulurken şehirde “Önkol & Güven ortaklığı aynı zamanda televizyon yayıncılığına güç katar” Yorumları yapıldı.

BFZTürk Radyo Televizyon Yayıncılık gerek sıradışı programları gerek kadrosunun yanı sıra modern ve şık stüdyoları ile bölgenin en popüler kanalı konumunda.

Sosyal medyalarından birer açıklama ile ortaklığı duyuran Arif Önkol ve İsmail Güven bu ortaklıktan duydukları mutluluğu dile getirdiler

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL