BFZTURK Genel Spor

KIZ ÇOCUKLARI FUTBOL İLE BULUŞTU

Şanlıurfa Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı ve Kızlar Sahada ile iş birliği kapsamında kız çocukları futbol ile buluştu. Amacımıza ulaşabilmek için kız çocuklarımız ile birlikte başarılı bir..

KIZ ÇOCUKLARI FUTBOL İLE BULUŞTU

Şanlıurfa Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı ve Kızlar Sahada ile iş birliği kapsamında kız çocukları futbol ile buluştu.

Amacımıza ulaşabilmek için kız çocuklarımız ile birlikte başarılı bir takım yolunda ilerleyip kızlarımızın gelecekte futbol alanında iyi yerlerde görebilmek için Eyyübiye de 10-14 yaş grubu 20 kız çocuğumuz ile birlikte antrenmanlara başladık. Kızlar haftanın 3 günü Eğitim Parkı’nın halı sahasında profesyonel antrenör ile birlikte antrenmanlarını gerçekleştirmekteler.

Projemiz kapsamında kız çocuklarımızın ilerleyen zamanlarda futbol alanında başarı basamaklarını büyük bir azimle tırmanacaklarına inanıyoruz.

Yapamazsın” diye kodlanan kalıplarını kırmak ve kız çocuklarının ve her yaştan kadının futbol yoluyla güçlenmesini sağlamak!’’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL