BFZTURK politika

MEHMET EKİNCİ GENÇLERE SESLENDİ!

Yeniden Refah partisi Eyübiye belediye başkan adayı Mehmet EKİNCİ, ilkeli ve çevresi için rol model olacak bir gençlik oluşturmak adına referans alınması gereken görüşün milli görüş olduğuna dikkat çekti. Yeniden..

MEHMET EKİNCİ GENÇLERE SESLENDİ!

Yeniden Refah partisi Eyübiye belediye başkan adayı Mehmet EKİNCİ, ilkeli ve çevresi için rol model olacak bir gençlik oluşturmak adına referans alınması gereken görüşün milli görüş olduğuna dikkat çekti.

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet EKİNCİ Gençlere seslendi.
Anne ve babaların kaygılarının giderildiğini belirten Ekinci, Gençlerin ibadetlerini sağlıklı ve doğru bir şekilde ihya etmeleri için çalışmalarını özveri ile yaptıklarını vurguladı.
Belediye başkan döneminde hayata geçirilen faaliyetlere değinen Ekinci, Eyübiye ilçesinin Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip olduğuna dikkat çekti.
Ayrıca Önceki Belediye Başkanlığı döneminde Eyübiye için konut üretildiğini belirten Mehmet Ekinci, Bu alanda kendi konutu üreten tek belediyenin Eyübiye olduğuna dikkat çekti.
Mehmet Ekinci Eyübiyeli gençler için her türlü sosyal olanağın sağlanacağının ve istihdam ile kalkınmanın sinyallerini verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL