BFZTURK

MERAL AKŞENER: GEÇTİĞİMİZ 6 YILDA İKTİDARI DEVRALAMADIK. SEÇİMLERDEN GALİP ÇIKAMADIK AMA HAKLI ÇIKTIK.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Akşener, iktidar kadar muhalefete de üstü kapalı eleştiriler yöneltti. Mayıs seçimlerindeki süreçlere de değinen Akşener, seçimlerden galip olmasa bile..

MERAL AKŞENER: GEÇTİĞİMİZ 6 YILDA İKTİDARI DEVRALAMADIK. SEÇİMLERDEN GALİP ÇIKAMADIK AMA HAKLI ÇIKTIK.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında konuştu.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Akşener, iktidar kadar muhalefete de üstü kapalı eleştiriler yöneltti.

Mayıs seçimlerindeki süreçlere de değinen Akşener, seçimlerden galip olmasa bile haklı çıktıklarını söyledi.

“SEÇİMDEN GALİP DEĞİL HAKLI ÇIKTIK”

Akşener, şöyle konuştu:

“Geçtiğimiz 6 yılda iktidarı devralamadık. Seçimlerden galip çıkamadık ama haklı çıktık. Zaman kaybettik ama onurumuzu kaybetmedik. Zaman kaybettik ama inancımızı kaybetmedik. 6 yılda çok şey öğrendik, büyük iftiralara uğradık, büyük fedakarlıklar yaptık. Biz bu 6 yılda üzerimize düşen ne varsa yaptık.

İyi Parti hiçbir namerde muhtaç olmadan hür ve bağımsız olarak doğdu. Kimsenin şüphesiz olmasın ki böyle yaşamaya devam edecek.

Gerçekleri savunurken tek başımızaydık. Milletin sesine kulak verirken, hain ilan edilirken, iftiralara maruz kalırken, medya eliyle yerden yere vurulurken hep tek başımızaydık. Seçimden sonra herkes arazi oldu, ikiledi ama biz yine milletimizle baş başaydık. Bundan sonra da milletimizle baş başa olacağız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL