Genel Güncel Yaşam

MÜCAHİT PAŞA’NIN MUTLU GÜNÜ WWW.bfzturk.com

ŞANLIURFA ERKANI MÜCAHİT PAŞA’YI MUTLU GÜNÜNDE YALNIZ BIRAKMADI

MÜCAHİT PAŞA’NIN MUTLU GÜNÜ WWW.bfzturk.com

Tuğgeneral Mücahit Avkıran’ın kızı Didem Yeşim Avkıran, Nihat Gökay Baykam ile Ankara’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle dünya evine girdi. Şanlıurfa erkanı Mücahit Paşa’yı mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ve ailesi, önceki gün Ankara’da düzenlenen törende en mutlu günlerinden birini daha yaşadı. Mücahit Paşa’nın kızı Didem Yeşim Avkıran, Nihat Gökay Baykam ile Ankara’da yaşamlarını birleştirdi.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ve eşi Nazan Avkıran’ın bu mutlu gününde İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin’in yanı sıra Şanlıurfalı davetliler de hazır bulundu.

Düğüne; AK Parti önceki dönem Şanlıurfa milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, Şanlıurfalı iş insanı Teve 63 yönetim kurulu başkanlarından Arif Önkol, Kastamonu Alay Komutanı Jandarma Albay Zafer Özden, Kastamonu Gölköy Jandarma Eğitim Komutanı Jandarma Albay Mehmet Çelik, AK Parti Şanlıurfa milletvekilleri; İbrahim Eyyüpoğlu, Abdurrahim Dusak, Hikmet Başak, MHP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz, Eski Milletvekili Muzaffer Çakmaklı, çok sayıda bürokrat, siyasetçi, iş insanı ve askeri personel katıldı.

Ankara Güvercinlik Askeri Eğitim Tesisleri’nde yapılan düğüne Türkiye’nin birçok ilinden; Kastamonu, Şanlıurfa, Ankara ve yurtdışı Azerbaycan’dan seçkin davetliler katıldı.
Genç çiftin nikah şahitliğini; Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Jandarma Genel Komutan Yardımcı Orgeneral Ali Çardakçı ve Kastamonu Valisi Avni Çakır yaptı.

Tuğgeneral Mücahit Avkıran ve ailesi yurdun değişik yerlerinden gelen misafirleri ile ayrı ayrı ilgilendi.

Biz de TEVE 63 olarak Mücahit Avkıran başta olmak üzere genç çifti kutluyor ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL