BFZTURK Genel

ÖĞRENCİLER HEM YORGUNLUK ATTI HEM DE EĞLENDİ

Özel Düzce Çocuk Kulübü öğrencileri yoğun geçen bir dönemin ardından, düzenlenen dönem sonu eğlence programı ile hem yorgunluklarını attılar hem de doyasıya eğlendiler. Düzce’de daha önce ünlü isimlerin katıldığı eğitim..

ÖĞRENCİLER HEM YORGUNLUK ATTI HEM DE EĞLENDİ

Özel Düzce Çocuk Kulübü öğrencileri yoğun geçen bir dönemin ardından, düzenlenen dönem sonu eğlence programı ile hem yorgunluklarını attılar hem de doyasıya eğlendiler.

Düzce’de daha önce ünlü isimlerin katıldığı eğitim ve kişisel gelişim konferansları düzenleyen Özel Düzce Çocuk Kulübü, konser programları ile de hem öğrencilere hem de velilere katkılar sağlamıştı.

Çok farklı ve yararlı etkinliklere imza atan Özel Düzce Çocuk Kulübü, eğitim gören öğrencileri için dönem sonu eğlencesi düzenledi. 1.Dönemin sonuna yaklaşırken öğrencilerin hem yoğun geçen dönemin yorgunluğunu atması hem de gönüllerince eğlenebilmeleri amacıyla düzenlenen programında öğrenciler ve öğretmenler tek bir renk olmak için siyah renkte kıyafetler giydi.

Sürpriz çizgi film karakterleri, yüz boyama ve pamuk şekeri de eğlenceye renk katarken organizasyon için velilerin de desteği ile çocuklar doyasıya eğlendi. Etkinlikte ayrıca öğrenciler çalan müziklerle dans edip mutlu oldular.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL