Egitim

REKTÖR GÜLLÜOĞLU’NDAN TEVE63’E ZİYARET WWW.bfzturk.com

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu TEVE 63’e ziyaret düzenledi. Kanal yönetimi tarafından karşılanan Güllüoğlu ardından bölgenin en büyük televizyon kanalı stüdyosunu gezdi. Güllüoğlu ayağının tozuyla bir de canlı yayınlanan programa konuk oldu.

REKTÖR GÜLLÜOĞLU’NDAN TEVE63’E ZİYARET WWW.bfzturk.com

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük televizyon stüdyosuna sahip TEVE 63’ü ziyaret etti.

Televizyon binası girişinde TEVE 63 Yönetim Kurulu Başkanlarından Abuzer Avcı tarafından karşılanan Rektör Güllüoğlu yönetim kurulu katına geçti. Burada ağırlanan Rektör Güllüoğlu yayın hayatına yeni başlayan TEVE 63 için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette güncel meselelere ilişkin çözüm önerileri ve basının kent açısından önemine değinildi.

Ardından Rektör Güllüoğlu TEVE 63 stüdyosunu gezdi. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük televizyon stüdyosunu gezen Rektör Güllüoğlu beğenisini dile getirdi.

Böylesi büyük bir organizasyonun Şanlıurfa açısından önemli bir kazanım olduğunu vurgulayan Rektör Güllüoğlu ardından Moderatörlüğünü Eğitimci ve Psikolojik Danışman Fahri İnan’ın yaptığı “Eğitimin Geleceği” adlı programın konuğu oldu.

Program TEVE 63 ekranlarından ve sosyal medya mecraları üzerinden yoğun katılımla izlendi. Programa gelen çok sayıda soru anlık olarak cevaplandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL