Genel Güncel

ŞANLIURFA’DA HAYVAN BARINAĞI YAPIMI TAMAMLANDI, SOKAK KÖPEKLERİNİN TOPLATILMASI BEKLENİYOR WWW.bfzturk.com

Şanlıurfa’da hayata geçirilen Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Projesi çerçevesinde 10 bin metrekarelik alanda yapımına başlanılan inşaat çalışması tamamladı. Merkez, çevre düzenlemesi ve iç tefrişatın tamamlanmasıyla birlikte sokak hayvanlarına sıcak bir yuva olacak.

ŞANLIURFA’DA HAYVAN BARINAĞI YAPIMI TAMAMLANDI, SOKAK KÖPEKLERİNİN TOPLATILMASI BEKLENİYOR WWW.bfzturk.com

Haliliye ilçesine bağlı Bakımlı Mahallesinde 10 bin metrekare alan üzerinde projelendirilen Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezindeki inşaat çalışmaları tamamlandı.
10 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen proje, geniş barınakları ve yaşam alanları, modern ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip olacak. Sokak hayvanlarına konforlu bir ortam sağlayacak merkez, Avrupa standartlarında modern bir rehabilitasyon merkezi olarak hizmet verecek.
3 bloktan oluşan kapalı ve yarı açık alan halinde tasarlanan merkez içerisinde; hayvan ilk kabul ve bakım ünitesi, açık etkinlik alanı, karantina bölümü, yıkama bölmeleri, veteriner hekim odaları, ameliyathane, röntgen odası, kuru yem deposu, kedi ve köpek evi, mutfak ve personel odaları bulunuyor.
Çevre düzenlemesi ve iç tefrişatın tamamlanmasıyla birlikte merkez, sokak hayvanlarına sıcak bir yuva olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL