Genel politika

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN SALDIRIDA 6 ASKER ŞEHİT OLURKEN, 1 ASKER YARALANDI.

 İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenen “Yüzyılın Dönüşümü İstanbul Programı”nda yapılan saldırıyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, “Dün Irak’ın..

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN SALDIRIDA 6 ASKER ŞEHİT OLURKEN, 1 ASKER YARALANDI.

 İstanbul’da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenen “Yüzyılın Dönüşümü İstanbul Programı”nda yapılan saldırıyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, “Dün Irak’ın kuzeyinde şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mehmetçiklerimizin kadı yerde kalmadı. Bölücü alçaklardan döktükleri kanın hesabı misliyle soruldu, soruluyor” dedi.

“Dün Irak’ın kuzeyinde bölücü hainler tarafından gerçekleştirilen saldırılarda şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” diyen Erdoğan şunları kaydetti:”Mehmetçiklerimizin kanı yerde kalmamış, bölücü alçaklardan kanın hesabı misliyle sorulmuştur ve sorulmaktadır. Pençe Harekatı bölgesi ile Suriye’nin kuzeyinde şimdiye kadar 12 terörist etkisiz hale getirilmiştir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL