Genel Güncel

TEVE 63 YÖNETİM KADROSU GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR WWW.bfzturk.com

Yönetimine bu yıl yeni bir ortak ekleyen TEVE 63 Televizyonu kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. İş İnsanı Arif Önkol, İş İnsanı Abuzer Avcı ile birlikte İş İnsanı Osman Fındık da TEVE 63 Televizyonu kadrosuna dahil olarak güçlendirmeyi sürdürdü.

TEVE 63 YÖNETİM KADROSU GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR WWW.bfzturk.com

Yapılan açıklamada, “TEVE 63 Yönetim Kadrosuna Dahil Olan İç Mimar ve İş İnsanı Osman Fındık beyefendiye yeni girişiminin hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.

 

Şanlıurfa’dan Dünya’ya yayın yapan ulusal ve uluslarası yayın frekansına sahip TEVE 63 televizyonu 2023 yılında da büyümesini sürdürüyor. Henüz 8 aylık yayın hayatında birçok önemli haber ve programa imza atan TEVE 63 kadrosunu giderek güçlendiriyor.

İş İnsanı Osman Fındık yeni girişimi nedeniyle heyecanlı olduğunu  belirterek, “Ülkemiz ve Şanlıurfamız için güzel işlere imza atmak gayretiyle yola çıkıyoruz. Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin destekleriyle güzel işlere imza atacağız” dedi.

Profesyonel yayın üretimi ilkesiyle hareket eden TEVE 63 önümüzdeki aylarda da büyük yankı uyandıracak projelere imza atmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL